Hemen Al Süreci
Türkçe

Hemen Al Süreci

Hemen Al yöntemi ile satışa çıkan makinalar, önceden belirlenmiş fiyatlarıyla birlikte satışa hazır durumdadır. Makinaları satın almak isteyen alıcılar, makina ilan sayfasında belirtilen Hemen Al butonuna tıklayarak belirlenen fiyatı ödeyerek makinayı satın alabilirler.

Teklif Ver yöntemiyle satışa çıkan makinalar ise; alıcıların, ilgilendikleri makinaya istedikleri teklifi vermesine imkan tanımaktadır. Makina ilan sayfasındaki Teklif Ver butonu aracılığıyla istedikleri teklifi verip, makina sahibi ile online pazarlık yapabilmektedir.

iyiMakina.com'da gerçekleşen Hemen Al ve Teklif Ver satışları, her makinanın ilan sayfasında belirtilen bitiş tarihine kadar devam eder. Teklif veren kullacıların ödediği Teminat Bedeli aracılığıyla, manipülasyon olmadan, güvenli ve hızlı alım-satım gerçekleşir.

Online Teklif Kolaylığı

iyiMakina.com kullanıcıları; bilgisayarları, cep telefonları veya tabletleri aracılığıyla açık artırmalara istediği yerden, istediği saatte online olarak katılabilirler.

Aracısız ve Güvenilir Satış

İkinci el iş makinalarını arada aracı olmadan, doğrudan alıcılarla buluşturan iyiMakina.com'da; ekspertiz raporlarını inceleyen alıcılar, istedikleri teklifi iyiMakina Güvencesiyle verebilirler.

Saatler İçinde Satış ve Devir

iyiMakina.com güvencesine sahip makinaları tek tık ile satın alan kullanıcılar; İster Hemen Al ile dakikalar içerisinde, ister Teklif Ver özelliğimiz ile makina sahibiyle pazarlık yaparak aradıkları makinaya güvenle sahip olabilirler.

Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi: +90 (850) 885 46 25
Hemen Al Süreciyle ilgili daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.