Açık Artırma Süreci
Türkçe

Açık Artırma Nedir?

iyiMakina.com üzerinden satışa çıkan makinalar online açık artırmalara dahil olur. Makinaları satın almak isteyen alıcılar, online açık artırmalar aracılığıyla istedikleri makinaya, istedikleri fiyatı teklif ederler. Alıcılar önceki teklifleri artırarak yeni teklifler verebilirler ve bu teklifler sonucunda; açık artırma bittiğinde en yüksek teklifi veren kullanıcı açık artırmanın kazananı olur.

iyiMakina.com'da gerçekleşen tüm açık artırmalar önceden duyurulan gün ve saatte online olarak yapılır. Açık artırma katılımcılarının ödediği Teminat Bedeli aracılığıyla, manipülasyon olmadan, güvenli ve hızlı alım-satım gerçekleşir.

Online Teklif Kolaylığı

Kullanıcılar, almak istedikleri makinaya online açık artırmaya katılarak Türkiye'nin her ilinden online olarak teklif verebilirler. Makinaya istedikleri teklifi vererek piyasa değerinde satın alma şansına sahip olurlar.

Güvenilir ve Şeffaf Fiyat Teklifi

Açık artırmalara katılmak isteyen katılımcılardan Teminat Bedeli temin edilir. Manipülasyonu engellemek ve güveni sağlamak amacıyla yapılan bu işlem, kullanıcıların teklif verdiği makinalar için verilen teklifin ciddiyetini gösterir.

30 Gün İçinde Satış ve Devir

Düzenlediğimiz açık artırmalar ortalama 30 gün içinde sonuçlanır. Satın alınan makinanın ödemesi yapıldığı takdirde, kullanıcılar kolayca makina sahibi olurlar. Mali, hukuki ve operasyonel işlerin tamamını iyiMakina.com halleder.

Sorularınız İçin Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi: +90 (850) 885 46 25
Açık Artırma Süreciyle ilgili daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.